Викладачі КНТЕУ взяли участь у роботі семінару, організованого Клубом готельєрів і рестораторів «HOTELIERO»

22 вересня 2017 року викладачі кафедри готельно-ресторанного бізнесу к.е.н., доц. Кулик М.В. та к.е.н., доц. Полтавська О.В. взяли участь у роботі семінару «Майбутні формати готельного бізнесу в Україні. Облік та прогнозування можливостей для готелів», організованого Міжнародним клубом готельєрів і рестораторів «HOTELIERO».

Викладачі отримали ґрунтовну інформацію та практичні рекомендації від експертів, менеджерів національних та міжнародних готельних мереж щодо:

фінансових і нефінансових показників у системі бюджетування готельного бізнесу;
технологій та програмних рішень у сфері «revenue & yield management»;
динамічного ціноутворення в готелях України та міжнародних мережах;
майбутніх форматів готелів та успішних бізнес-моделей у готельному бізнесі.
Отримані знання будуть імплементовані в навчальний процес.

Кафедра готельно-ресторанного бізнесу висловлює щиру подяку Клубу готельєрів і рестораторів «HOTELIERO» за можливість взяти участь у семінарі.