Аналіз президентської каденції Леоніда Кравчука

Студентами-активістами філософського клубу «Фенікс» (що функціонує на кафедрі філософських та соціальних наук) 3 жовтня 2019 року була організована чергова зустріч у рамках проекту імітації судових процесів над відомими історичними особистостями.

Перше засідання цього навчального року відкрив голова Наукового сектору РСС КНТЕУ Лопуга Владислав. Він зауважив, що його земляк, Леонід Макарович Кравчук, є вже третьою історичною фігурою, чию діяльність вивчали студенти-активісти клубу, а конкретна зустріч є екватором у президентському циклі ідейно-тематичної концепції зустрічей «Україна: пісня далечі доріг».

У дискусійну сутечку, що супроводжувалась чіткою аргументацією власної позиції з використанням статистичної інформації, вступили захисник позиції першого президента, вже випускник нашого університету, Чернецький Богдан і сторона обвинувачення – студент ФТМ Хворовий Ілля. Модератором дебатів виступив студент ФМТП Тарновський Кирило, який подбав про порядок та регламент судового процесу.

Слухачі – всі охочі, що приєднались до події – спробували себе в ролі учасників суду присяжних і на демократичному онлайн-голосуванні на сторінці в телеграмі вибрали, на чию сторону схилитись.

У результаті «Батька української державності» цілковито виправдали.

Очікуйте нових анонсів івентів клубу «Фенікс».

До команди може приєднатись студент будь-якого факультету чи курсу навчання, головне – бажання мислити!