Студентська організація

«ЕкоКлуб КНТЕУ»

Екологія є важливим пунктом в житті кожного. Цей пункт може торкатися абсолютно кожного моменту нашого життя,  з прийняття важливих рішень – до вченення певних дій. Важливим аспектом в цьому питанні є створення сприятливих умов для життя та розвитку не прибігаючи до виникнення екологічних проблем.

ЕкоКлуб є важливою організацією щодо впровадження екологічної політики, методики раціонального використання ресурсів, а також вирішення актуальних екологічних проблем не тільки в рамках КНТЕУ, але й поза його межами.

Платформа:

ЕкоКлуб КНТЕУ розробляє різноманітні просвітницькі програми та заходи, які сприяють формуванню  екологічної  свідомості населення, вихованню його небайдужого ставлення до оточуючого  навколишнього  середовища, допомагає  збереженню довкілля.

Організація:

  • Вивести на рівень постійної, щорічної організації дня збору макулатури, дня збору батарейок, дня прибирання;
  • Впровадження челенджів щодо поліпшення оточуючого середовища та раціонального використання ресурсів;
  • Співпраця з іншими організаціями Наукового товариства КНТЕУ та РСС КНТЕУ щодо організації проведення різноманітних заходів на екологічну тематику.

Проведення:

  • Круглі столи щодо висвітлення, обговорення та розробки шляхів вирішення екологічних проблем;
  • Відкриті лекції та майстер-класи на екологічну тематику від запрошених гостей;
  • Відвідання студентами КНТЕУ лекцій, майстер-класів, а також інших заходів на екологічну тематику від партнерів поза межами КНТЕУ.

 

 

Проекти:

1).Челендж #noполіетилен

Суть челенджу полягає у зменшенні використання поліетилену.

Розпочати можна з щоденних покупок в маркетах, для складання яких ми використовуємо поліетиленові пакети які здійснюють негативний вплив на довкілля.  Для мінімізації цього негативного впливу пропонуємо використання тканевих сумок-шопперів (як на фото) або рюкзаків.

Ви фіксуєте на фото чи відео складання покупок в тканеву сумку чи рюкзак, та робите пост чи сторіс з хештешом #noполіетилен .

Це є важливим шляхом для того, щоби зробити власний дім чистим та екологічним!

2). Проведення засідання з Дебатним клубом та засновниками «Модель ООН: КНТЕУ – 2018» у формі дебатів щодо висвітлення екологічних проблем та розробки шляхів їх вирішення.

3). Зустрічі-дискусії членів ЕкоКлубу КНТЕУ.

Під час цих зустрічей кожен з учасників нашої організації матиме можливість висловити думку щодо діяльності ЕкоКлубу, висвітлити ідею, залучитися до дискусії щодо розробки плану діяльності, проведення заходів та започаткування певних челенджів чи флеш-мобів.

Керівництво 

Голова організації:

 

 

Кіров Максим, студент факультету міжнародної торгівлі та права

 

 

Приєднатися до організації →