Підсумки науково-практичної конференції “Геоекономічні та політико-правові виклики структурній перебудові міжнародних зв’язків України”

На факультеті міжнародної торгівлі та права відбулася ІІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція “Геоекономічні та політико-правові виклики структурній перебудові міжнародних зв’язків України”.

Учасників конференції 6 березня 2018 року привітали:

-доктор технічних наук, професор, перший проректор КНТЕУ Притульська Н. В.
-кандидат економічних наук, доцент, декан факультету міжнародної торгівлі та права КНТЕУ Ладиченко К. І.
У конференції взяли участь понад 200 студентів з 18 навчальних закладів України, серед яких 15 університетів та інститутів, 1 коледж, 2 школи. Загалом для обговорення подано 210 доповідей.

На пленарному засіданні були розглянуті дискусійні питання:

експортний потенціал України
національні стратегії зовнішньої взаємодії України
міжнародне промислове шпигунство
кібербезпека
адміністративне регулювання виконання судових рішень
окремі питання трудового права
Для розгляду дискусійних питань конференції була організована робота 8 секцій.

07 березня 2018 р. відбулося урочисте закриття конференції. На пленарному засіданні були підведені підсумки. Найкращі доповіді студентів відзначені дипломами.

Переможці конференції:

»» Дипломи 1 ступеня